Paigo na START!

Dzięki innowacyjnej technologii Inteligentny dom Paigo zapewnisz bezpieczeństwo swojej rodzinie.

Urządzenia inteligentne to produkty, z których może skorzystać każdy. Nie ważne czy masz małe mieszkanie, duży dom czy prowadzisz firmę. Te małe urządzenia zadbają o Twoje bezpieczeństwo, wygodę oraz oszczędności!

Już niedługo startujemy z naszą stroną i przede wszystkim sklepem internetowym, gdzie o każdej porze dnia i nocy możesz zakupić wybrany przez Ciebie produkt.

Czym charakteryzują się produkty marki Paigo?

• Realne oszczędności – Zależy nam żebyście mogli oszczędzać. Chcemy by Wasz dom był bardziej EKO. Urządzenia inteligentne pozwolą płacić mniej za prąd, a centralki Paigo ma prawdopodobnie najniższy pobór energii z dostępnych na rynku.
• Prosty montaż – Nie chcemy sprawiać problemów z montażem. Zależy nam byście mogli łatwo, sami zamontować urządzenia. Nasze produkty nie wymagają remontów i kucia ścian – większość można montować za pomocą dołączonych taśm samoprzylepnych i są ładowane bateryjnie.
• Intuicyjna instalacja – Obsługa systemu musi być przyjemnością! Nasza aplikacja do zarządzania urządzeniami jest prosta i intuicyjna. Dostosowanie systemu do swoich potrzeb przypomina układanie puzzli.
• Dobra cena – Nasze produkty kupicie w dobrej cenie i to od Was zależy z jakim pakietem startowym rozpoczniecie przygodę ze swoim inteligentnym domem. Z czasem można rozbudowywać system o dowolne nowe elementy.

Podstawą inteligentnego domu Paigo jest centralka, która obsługuje wszystkie podłączone urządzenia w systemie z-wave i łączy się z aplikacją na telefonie. Od Was zależy czy wybierzecie centralkę w formie tabletu czy centralkę Paigo mini mieszczącą się dosłownie w dłoni. Wybierając tablet można umieścić go na ścianie co daje dodatkowe możliwości wygodnego sterowania całym systemem. Do centralki dobierasz dowolną ilość inteligentnych urządzeń. Ciągle rozszerzamy ofertę, ale już od 1 marca 2018 będą dostępne następujące produkty:

• Dotykowy tablet Paigo – jedyni na rynku posiadamy główną centralę Paigo w formie tabletu, którą możesz powiesić na ścianie lub postawić w dowolnym miejscu w domu.
• Paigo Mini – kompaktowy kontroler, który zapewnia pełną funkcjonalność systemu poprzez mobilną aplikację Paigo lub interfejs konfiguracyjny dostępny z poziomu przeglądarki internetowej.
• Wtyczka zasilająca – za jej pomocą możesz sterować dowolnym domowym urządzeniem, sprawdzać stan włączenia i mierzyć zużycie prądu.
• Czujnik ruchu do zastosowania w systemach alarmowych lub do sterowania oświetleniem, z pomiarem temperatury otoczenia i działający w nocy na podczerwień.
• Czujnik zalania – zareaguje na najmniejsze zalanie podłogi w dowolnym pomieszczeniu.
• Czujnik do drzwi lub okna – sprawdza stan ich zamknięcia lub otwarcia, powiadamia o zmianie stanu drzwi/okna.
• Syrena alarmowa – można ją połączyć z dowolnym czujnikiem – wzmacnia sygnał dźwiękowy informując o zagrożeniu lub włamaniu.
• Włączniki światła – stylowe włączniki do sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami oraz sprawdzania stanu ich włączenia/wyłączenia.
• Kamera statyczna – może być stosowana np.: jako elektroniczna niania dla dzieci. Kamera posiada swój czujnik ruchu oraz nagrywa wszystko na karcie SD.
• Kamera obrotowa – z mikrofonem i głośnikiem – kontrola dowolnego pomieszczenia z możliwością połączenia z innym czujnikiem. Dodatkowo posiada czujnik ruchu, a także możliwość zapisu nagrania na kartę micro SD.

Już niedługo! Już w marcu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *